CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, CHP Bodrum ilçe Kadın Kolları ile ortaklaşa Sağlık Söyleşisi  
30.11.2016
156
Yazı Boyutu: A- A+

CHP Bodrum İlçe Başkanlığı, CHP Bodrum ilçe Kadın Kolları ile ortaklaşa, Acıbadem Bodrum Hastanesinin de destekleriyle “Meme ve Prostat Kanserinde Erken Teşhis ve Tedavi” adlı panel düzenledi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Onkoloji Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen panele CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Bodrum İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Panelde Prof.Dr. Selma Tükel, Yrd. Doç. Dr. Hilmi Ege, Dr. İlker Tosun, Dr. Erkan Altınyay Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Genel Cerrahi, Nükleer Tıp konularında katılımcıları bilgilendirerek, ne zaman şüphelenmeli?, Nasıl korunuruz?, Tedavideki en yeni gelişmeler ve tedavi şekilleri üzerine slayt gösteriyle sunumda bulundular.

Yaklaşık 2 saat süren panelde katılımcılar sunum sonunda merak ettikleri konuları soru cevap şeklinde sunum yapan doktorlara sorarak bilgi aldılar.

Panel sonunda CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu sunumu gerçekleştiren doktorlara Bodrum Sağlık vakfı öğrencilerinin hazırladığı seramik plaketleri takdim etti.  

CHPnet

SİTELERİ